Zbity ekran iPhone 11 Pro Max - co można zrobić

iPhone 11 Pro Max jest jednym z najmocniejszych urządzeń mobilnych, jakie wypuściła na rynek firma Apple. Jak na przedstawiciela serii smartfonów iPhone, model ten charakteryzuje się nad wyraz wyśrubowaną specyfikacją, z czterema gigabajtami pamięci RAM i najmocniejszym mobilnym procesorem amerykańskiej firmy, Apple A13, na czele. Również akumulator największego iPhone’a z 2019 roku przysporzył mu wielu entuzjastów, wyznaczając nowy standard w rodzinie smartfonów z jabłkiem.

Projektanci firmy Apple zadbali również o to, by konstrukcja urządzenia była solidna i odporna na uszkodzenia różnego rodzaju. Korpus iPhone’a 11 Pro Max wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej, przykrytej z obu stron taflami szkła hartowanego. Cała obudowa spełnia zaś normę odporności IP68, co gwarantuje wysoką wodo- i pyłoszczelność. Niestety, nawet tak solidna konstrukcja nie jest w stu procentach bezpieczna od nieszczęśliwych wypadków, takich jak upadki czy uderzenia. Najbardziej narażonym na uszkodzenie elementem smartfonu jest oczywiście ten najważniejszy, czyli wyświetlacz. Niekiedy może okazać się, że konieczna jest wymiana ekranu iPhone 11 Pro.

Jak zadbać, by wymiana szybki iPhone 11 Pro Max nie była potrzebna?

Jeśli chcemy należycie ochronić ekran naszego urządzenia, tak by wymiana wyświetlacza iPhone 11 Pro nigdy nie okazała się konieczna, warto zaopatrzyć się w wysokiej jakości akcesoria, przeznaczone do zabezpieczenia tego newralgicznego elementu każdego smartfona. Największą popularnością cieszą się, rzecz jasna, różnego typu folie ochronne oraz szkła hartowane do naklejenia na ekran. Oba te rozwiązania mają swoje wady i zalety. Folie ochronne zazwyczaj są cieńsze i lepiej absorbują energię upadków czy uderzeń, chroniąc przed stłuczeniami. Szybka ze szkła hartowanego ma jednak ogromną przewagę twardości, dzięki czemu znakomicie zabezpiecza ekran przed zarysowaniami nawet najostrzejszymi przedmiotami. Aplikacja szkła lub folii nie jest trudna i przy odrobinie wprawy nie powinna sprawić kłopotów żadnemu właścicielowi iPhone’a 11 Pro Max.

A jeśli wymiana ekranu iPhone 11 Pro jest nieunikniona?

Czasem, mimo zachowania wszelkich środków ostrożności, niefortunnie okazuje się, że wymiana wyświetlacza iPhone 11 Pro Max jest jedynym wyjściem. W takiej sytuacji warto postawić na usługi sprawdzonego serwisu, by być pewnym, że naprawa zostanie przeprowadzona w profesjonalny sposób. W tym celu zachęcamy do skorzystania z oferty https://serwis24.org/. Nasz serwis specjalizuje się w naprawie iPhone’ów oraz innych telefonów komórkowych. Niezależnie od tego, czy potrzebna jest tylko wymiana szybki iPhone 11 Pro Max, czy też uszkodzenie sięga głębiej i wymiany wymaga sam panel dotykowy lub inne podzespoły, nie będzie to stanowiło żadnego problemu dla naszych fachowców. By Twoje urządzenie dobrze Ci służyło przez długie lata, powierz je naszej profesjonalnej opiece. Gwarantujemy, że naprawy dokonamy szybko, precyzyjnie i za rozsądną cenę. Nie czekaj i zapoznaj się z naszą ofertą już dziś.